cdrCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie - Polonya

Koordinatör kurum, Polonya'nın dört bir yanındaki ofisleri doğrudan Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanlığı'na bağlı bir kamu kurumudur.
Polonya'daki kırsal alanlarda sürdürülebilir kalkınmayı ve rekabeti destekleyen Kraków' Şubesi yerel topluluk projeleri, çiftçi işletmeleri ve tarım dışı işletmeler konusunda uzmanlaşmıştır. CDR CARE-T-FARMS projesinin koordinatörüdür.

www.cdr.gov.pl/krakow

ciaumbriaConfederazione italiana agricoltori (CIA) Umbria Servizi all'Impresa srl. - İtalya

CIA Umbria Servizi all'Impresa srl. – İtalya’da Umbria bölgesi çiftçilerinin ulusal konfederasyonuna bağlı bölgesel bir şube olan CIA Umbria'ya ait bir danışmanlık merkezidir. Bu merkez çiftçilere, iş güvenliği, çok işlevli tarım ve çevre koruma da dahil olmak üzere tarımın tüm alanlarında bilgi sağlar.

http://www.ciaumbria.it/

 

uslumbria Azienda Unità Sanitaria Locale Umbria 1 - İtalya

USL Umbria 1- Hastalıklardan korunmaya ve rehabilitasyona yönelik sağlık ve sosyal bakım birimidir. Halkla birincil bakım kurumu arasındi irtibat noktası olarak işlev gören sağlık merkezleri aracılığıyla organize edilmektedir. Psikiyatrik Teşhis ve Bakım Servisi (PDCS) Perugia'da kurulu olup USL Umbria 1 bünyesinde bir organ olarak hizmet sunmaktadır. Bu servis personeli, sosyal zenginlikleri farklı zihinsel hastalığı olan insanlar için bir terapi merkezi olarak kullanma deneyimine sahiptir.

http://www.uslumbria1.gov.it

 

eloAvrupa Toprak Sahipleri Örgütü (ELO) - Belçik

ELO, Avrupa düzeyinde toprak sahiplerini temsil eden ulusal birlikler federasyonudur. ELO, doğal kaynakların sürdürülebilir kalkınması, korunması ve sorumlu kullanımı için destek vermektedir. ELO, siyasi olarak kırsal alanları etkileyen bir dizi politika alanına yayınlar, etkinlikler aracılığıyla girmektedir.

https://www.europeanlandowners.org/

 

arid300Stowarzyszenie ARID - Polonya

ARID, Mesleki Eğitim ve Öğretime (VET) destekler sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur. Kurumun temel amacı, yaşam boyu öğrenme yoluyla işletmeciliği teşvik etmektir. Dernek, uluslararası projelerde işbirliği konusunda oldukça deneyimlidir.

http://www.arid.org.pl/

 

comu log enÇanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (COMU) - Türkiye

Bir devlet üniversitesidir ve üniversitenin 45.000'den fazla öğrencisi ve 1.600'ü aşkın akademik personel bulunmaktadır. COMU'da 14 fakülte, 2 politeknik yüksekokulu ve 13 meslek yüksek okulu vardır. Sosyal çiftçilik faaliyetleri açısından üniversite değişik deneyimlere sahiptir.

https://www.comu.edu.tr/

 

onprojects logoON Projects Advising SL - Ispanya

On Projects, özel bir proje yönetim şirketi. Olan “On Project”, kamu tarafından finanse edilen ve projeleri yönetmek, izlemek ve değerlendirmek için dernekler, şirketler ve kamu kurumlarıyla çalışmaktadır. Şirket, tarım / kırsal kalkınma alanlarında mesleki eğitim ve öğretimle ilgili çok fazla tecrübe sahibidir.

http://www.onprojects.es/